Prywatność

RODO

W dniu 25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. W związku z tym informujemy, że: dobraenergia.biz.pl przetwarza dane osobowe wyłącznie w celach zgodnie z obowiązującymi przepisami, korzystając z autonomii oraz niezależności gwarantowanej Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. W sprawie skarg, zgłaszania jakichkolwiek uwag można się kontaktować pod adres e-mail: biuro@dobraenergia.biz.pl

Formularze

Wszelkie zapytania wysyłane z formularzy są wykorzystywane tylko i wyłącznie w formie kontaktowej, nie przekazujemy Twoich danych osobom trzecim.

Cookies

Nasza strona korzysta z plików cookies aby zapewnić Tobie prawidłową obsługę wyświetlanych treści, korzystamy również z danych analitycznych np. (Google Analytics) w celu poprawienia jakości w obsłudze strony.

Bezpieczeństwo

Dokładamy wszelkich starań aby strona dobraenergia.biz.pl funkcjonowała zgodnie z najnowszymi standardami technologicznymi oraz zgodnie z polityką bezpieczeństwa i prywatności. Nasza strona korzysta z bezpiecznego połączenia SSL, tak więc wszystko jest szyfrowane aby Państwo czuli się bezpiecznie.

Uwagi

Jeśli widzisz błąd lub zauważyłeś coś niepokojącego na stronie to prosimy Cię o zgłoszenie tego problemu na adres kontakt@wszystkodlajezusa.pl wpisując w temacie „Do administratora strony”, będziemy wdzięczni za Twoją pomoc.